Dzięki sercu i determinacji dwojga naszych Druhów z OSP Lututów, Annie i Marcinowi, figura św. Floriana, patrona strażaków, została pięknie odświeżona.
Wielka wdzięczność skierowana jest dziś w stronę tych szlachetnych serc, które nieustannie troszczą się o nasze świątynie i otaczające je tereny. Wasza ofiara i zaangażowanie wspaniale zaznacza ducha wspólnoty i solidarności, jakie tkwią w sercach naszych parafian.
Niech figura św. Floriana, patrona strażaków i obrońcy od ognia, otacza Was swoją opieką, a Wasze dobre uczynki przynoszą radość sercom i blask w obliczu naszej wspólnoty.
Dziękujemy wszystkim pracującym przy naszej świątyni i tym, którzy co tydzień przychodzą sprzątać Dom Boży, z głębi serca za to, że nieustannie pomagacie nam pielęgnować piękno naszej parafii. Niech Bóg obdarzy Was obficie swoją łaską i niech Wasza dobroć zawsze znajduje odzwierciedlenie w otaczającym Was świecie.