1.Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego.
2. Dzisiaj zbiórka do puszek na utrzymanie kleryków.
3. Próby dla dzieci I-wszo Komunijnych w poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 16:30. 
4. Spowiedź dla dzieci I-wszo Komunijnych i ich rodzin w sobotę o godz. 10:00. 
5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Serdecznie zapraszamy bliskich i krewnych Dzieci I-wszo Komunijnych na Mszę Świętą o godz. 11:00. Inne osoby w miarę możliwości zapraszamy do wzięcia udziału we Mszach Świętych o godz. 8:00, 9:00 i 16:00.
6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: 
Mateusz Piotr Zychla kalawer z Lututowa i Sylwia Jadwiga Durzyńska panna z Wróblewa.
Ktokolwiek wiedziałby o istniejących przeszkodach uniemożliwiających zawarcie tego związku małżeńskiego w sumieniu zobowiązany jest poinformować duszpasterzy.
7. Dziękujemy mieszkańcom z Łęk Dużych za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 100 zł, a w przyszłym tygodniu o posprzątanie kościoła w środę i w czwartek o godz. 19:00 prosimy rodziców klas II. W środę zapraszamy do sprzątania kościoła rodziców klasy2b (ołtarz, zakrystia, kaplica św. Józefa i teren przy kościele z lewej strony), w czwartek rodziców klasy 2a  (sprzątanie wnętrza kościoła, przedsionek i prawa strona kościoła).
8. Do nabycia jest nowy numer Opiekuna (3,50) i Apostoł.
9. Pan Bóg do wieczności powołał śp. Krzysztofa Bącele z Hipolit. Wieczny odpoczynek…