1.   Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Sumę odpustową o godz. 12:00 i sakrament Bierzmowania udzieli J.E. Ks. Bp. Łukasz Buzun. Na sumę odpustową zapraszam ministrantów, chórek, Panie katechetki, dzieci do sypania kwiatków, Panie niosące feretrony, Druhów z Jednostek OSP i wszystkich Parafian. 
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. 
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: O umiłowanie modlitwy różańcowej w naszych rodzinach oraz w intencji członków Żywego Różańca z naszej Parafii. 
4. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30
5. W czwartek nasza parafialna pielgrzymka do Sankturium św. Józefa w Kaliszu o godzinie 17:00 konferencja, a o godz. 18:00 Msza święta. Zachęcamy do udziału w modlitwie w intencji rodzin.
6. Do nabycia jest kalendarz Diecezji Kaliskiej na rok 2024. Cena 7 zł jest to cegiełka na utrzymanie Seminarium.
7. Bóg zapłać za dary na stół Państwu Dębskim, Państwu Obała i Państwu Świerczyńskim.
8. Dziękujemy kandydatom do bierzmowania i rodzicom za posprzątanie kościoła, Panu Romanowi Skotarskiemu, klerykowi Mikołajowi Mielczarkowi a w przyszłym tygodniu prosimy pozostałe rodziny z ul. Wieluńskiej.
9. Bóg zapłać uczniom technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego za prace przy zieleni wokół kościoła.
10.                Do nabycia jest numer Opiekuna (3,50) i Apostoł.