1.    Dziś Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Wspominamy uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy Świętej. 
2.    Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: Módlmy się o większe propagowanie kultury rezygnacji z przemocy, do której prowadzi coraz rzadsze używanie broni, zarówno przez państwa, jak i obywateli.
3.    W środę o godz. 17:45 nabożeństwo do Matki Boskiej Lututowskiej i św. Józefa. W piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa. 
4.    Dzisiaj po każdej Mszy Świętej kwestują strażacy z OSP Niemojew. Dochód przeznaczony będzie na zakup i wyposażenie nowego wozu strażackiego dla tej jednostki.
5.    Dzisiaj 2 kwietnia przeżywamy 18- tą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Na godzinę 15:00 zapraszamy wszystkich parafian na Drogę Krzyżową z Janem Pawłem II wokół kościoła gromadzimy się przy I-wszej stacji ze zniczami. Na zakończenie Drogi Krzyżowej w modlitewnym czuwaniu gromadzimy się przy pomniku św. Jana Pawła II. O przewodniczenie modlitwie proszę Grupę Fatimską i Panie katechetki. Naszą modlitwę zakończymy nabożeństwem Gorzkich Żali i Mszą Świętą w kościele. 
6.    Triduum Paschalne rozpoczniemy w Wielki Czwartek Mszą Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Po Mszy Świętej Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony w procesji do kaplicy adoracji. Za śpiew hymnu „Sław, języku, Tajemnicę” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Adoracja w naszej świątyni potrwa do godz. 22:00
7.    Wielki Piątek jest dniem śmierci Chrystusa. Tego dnia Kościół nie sprawuje Eucharystii, ale trwa na modlitwie, rozważając mękę i śmierć Zbawiciela. Droga krzyżowa o godz. 17:30. Liturgia Męki Pańskiej z adoracją krzyża rozpocznie się o godz. 18:00. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament zostanie procesyjnie przeniesiony do grobu Pańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim potrwa do godz. 22:00. Ofiary składane tego dnia do puszek są przeznaczone na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. 
8.    W Wielki Piątek wszystkich między 18. a 60. rokiem życia obowiązuje post ścisły, czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i spożycie trzech posiłków, w tym jednego do syta. Osoby, które ukończyły 14 lat, obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
9.    Wielka Sobota jest dniem ciszy Kościoła po śmierci Zbawiciela. Tego dnia nie sprawuje się Eucharystii. Zapraszamy serdecznie na adorację Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim od godz. 7:00.
10.Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny o godz. 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00. 
11.W sobotę Msza Wigilii Paschalnej o godz. 18:00.  To najbardziej uroczysta Msza Święta w roku liturgicznym, nazywana „matką wszystkich liturgii”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tej celebracji. Proszę o przyniesienie świec. Adoracja do 22:00. 
12.W niedzielę o godz. 6.00 Msza Święta rezurekcyjna. O przygotowanie Liturgii proszę strażaków z Lututowa. Pozostałe Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 16:00.
13.W drugi dzień świąt Msze Święte o godz. 8:00, 9:00, 11:00 i 16:00. Tego dnia zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
14.Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: 
Mateusz Dominik Presia-kawaler z Lututowa i Angelika Ewa Wójciak – panna z Ostrówka
Sebastian Dziechciarek – kawaler ze Złoczewa i Wioleta Diana Rusak – panna z Lututowa
Ktokolwiek wiedziałby o istniejących przeszkodach w sumieniu zobowiązany jest powiadomić księdza Proboszcza. 
15.Dziękujemy za prace koparką na terenie przykościelnym Firmie Pana Łukasz Słabego. Dziękujemy Panu Karolowi Bartoszkowi za prace w kaplicy św. Józefa w naszym kościele.
16.W minionym tygodniu w kaplicy św. Józefa umieszczono odrestaurowane okna z szybami zespolonymi. Koszt odnowionych okien 2485 zł. Chcemy zamówić płytki. Na to przeznaczona jest dzisiejsza taca inwestycyjna. Dziękujemy za złożone ofiary.
17.Dziękujemy mieszkańcom z Dymek za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a w przyszłym tygodniu proszę kolejne rodziny z Dymek. 
18.Do nabycia jest nowy numer Opiekuna (3,50) i Apostoł.