W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dzisiaj ukraiński zespół muzyczny „Czeremszyna” pochodzący z Tarnopola. Jeżdżą po całej Polsce śpiewają również w kościołach. W ten sposób pomagają dzieciom sierotom.

Zechcieli zaśpiewać również w naszej świątyni. W obliczu trudnej sytuacji na Ukrainie nie możemy pozostać obojętni.

W dzisiejszą niedzielę – 15 stycznia 2023 roku – goszczą na Mszach świętych o godzinie 8.00, 9:00, 11.00 i 16.00. W ten sposób chcą włączyć się w pomoc sierotom z Ukrainy, które aktualnie znajdują się w bardzo trudnej sytuacji.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i włączenia się w tę formę pomocy! Obok wsparcia finansowego nasi goście deklarują również chęć przyjęcia rzeczy przydatnych dzieciom.