1.Dzisiaj pierwsza niedziela Adwentu. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zapraszam dzieci, młodzież, a szczególnie dzieci z rodzicami przygotowującymi się do przyjęcia I-wszej Komunii Świętej. 
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. 
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się o dobre przeżycie czasu Adwentu. 
4. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Tego dnia Msze święte o godz. 9:00, 17:00 i 18:00. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie medalików dla dzieci I-wszo Komunijnych.
5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na wschodzie. 
6. Do nabycia świece wigilijne rozprowadzane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 12 zł. Zachęcamy do nabywania tych świec, z których dochód przeznaczony jest dla ubogich i potrzebujących wsparcia dzieci, którymi opiekuje się CARITAS. Pięknym zwyczajem staje się zanoszenie tych świec na cmentarz i wstawianie ich jako wkłady w znicze. Zachęcamy i do takiej praktyki.
7. U Pana Marka organisty do nabycia są opłatki na stół wigilijny. Jest to wynagrodzenie za codzienną służbę podczas Mszy Świętych. Chciejmy wynagrodzić Pana Marka za wkładany trud.
8. Na stoliku za ławkami są tytki charytatywne. Zachęcamy do składania darów w tytkach charytatywnych przy Ołtarzu Matki Boskiej Lututowskiej.
9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Wieruszowskiej, złożoną ofiarę 250 zł, a w przyszłym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Słonecznej i Wrocławskiej. 
10. Do nabycia jest nowy numer Opiekuna cena 3,50 i Apostoł. 
11. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.   
12. Pan Bóg powołał do wieczności śp. Urszulę Czomber. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…