1.    Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
2.    Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.
3.    Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie.
4.    Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.
5.    W przyszłą niedzielę poświęcenie i rozdanie Książeczek dzieciom I-wszo Komunijnym podczas Mszy Św. o godz. 11:00.
6.    W środę Nowenna do Matki Bożej Lututowskiej o godz. 17:45, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:45.
7.    W czwartek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godzinie 9:00, 17:00 i 18:00.
8.    W zakrystii można zgłaszać chorych, do których uda się kapłan przed świętami Bożego Narodzenia 23 grudnia 2022 roku.
9.    Do końca roku można zamawiać wypominki roczne.
10.Opłatki na stół wigilijny do nabycia są u Pana Marka Organisty.
11.Można nabyć diecezjalny kalendarz za 8 zł.
12.Do nabycia są świece caritas. Mała w cenie 12 zł, a modlitewnik za 10 zł.
13.Zachęcam do składania darów w tytkach charytatywnych przy Ołtarzu Matki Boskiej Lututowskiej.
14.Do nabycia jest nowy numer Opiekuna cena 3,50, Gość Niedzielny 8 zł oraz Apostoł.
15.W przyszłym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców z ul. Piaski od Państwa Rył.
16.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał Śp. Helenę Sułkowską z ul. Piaski i Śp. Felicję Krzywańską pogrzeb we wtorek o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…