1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
2.  Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na sierpień: Módlmy się o trzeźwość narodu.
3.  W środę w naszej wspólnocie będziemy gościć Pielgrzymów Diecezji Kaliskiej. Czuwanie o godz. 19:00, natomiast w czwartek o godz. 7:00 Msza Święta.
4.  W sobotę Różaniec Fatimski o godz. 17:30.
5.  W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na media diecezjalne.
6.  Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
– Damian Owczarek kawaler z Łęk Dużych i Małgorzata Pyc panna z Wieruszowa.
Ktokolwiek wiedziałby o istniejących przeszkodach zobowiązany jest poinformować duszpasterzy.
7.  Dziękuję mieszkańcom z Łęk Dużych za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę w kwocie 70 zł i zakupione kwiaty w kwocie 100 zł, a w przyszłym tygodniu prosimy kolejnych mieszkańców z Łęk Dużych.
8.  Do nabycia jest numer Opiekuna cena 3,50, Gość Niedzielny 8 zł oraz Apostoł. Na stoliku do nabycia jest za dobrowolną ofiarę książka pt. „Dzieło Miłości”.
9.  W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Śp. Zbigniew Kłobut z ul. Sieradzkiej. Wieczny odpoczynek…