1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
2.            Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.
3.  W poniedziałek zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać przy schodach starej plebanii.
4.  W pierwszy czwartek miesiąca zachęcamy do udziału w pielgrzymce naszego dekanatu do św. Józefa. Konferencja o godz. 17:00, a Msza Święta o godz. 18:00.
5.  Spowiedź święta w dni powszednie codziennie od godz. 17:30 do 17:55.
6.  Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
– Mateusz Krzyżanowski z ul. Piaski i Joanna Dyminikowska z Augustynowa.
Ktokolwiek wiedziałby o istniejących przeszkodach zobowiązany jest poinformować duszpasterzy.
7.  Dziękuję mieszkańcom z ul. Ogrodowej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w kwocie 100 zł, a w przyszłym tygodniu prosimy pozostałe rodziny z ul. Ogrodowej.
8.  Do nabycia jest nowy numer Opiekuna cena 3,50, Gość Niedzielny 8 zł oraz Apostoł.
9.  Pan Bóg powołał do wieczności śp. Zofię Stawirej z ul. Lipowej. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
10.         Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych.